Зуботехнічна лабораторія

Зуботехнічна лабораторія

 

 • Власна зуботехнічна лабораторія є невід'ємною частиною будь-якого сучасного стоматологічного центру. І медичний центр «ОРТО-МЕДІНА» – не виняток. Завдяки власній лабораторії наші фахівці отримують можливість здійснювати протезування та імплантацію максимально швидко та точно, оскільки ми самі на 100% контролюємо якість протезів та імплантантів. Крім того, варто зазначити, що ви, як пацієнт, можете разом із лікарем коригувати та обговорювати форму, зовнішній вигляд, колір конструкції.
  Наша зуботехнічна лабораторія у Києві виробляє:
  • Безметалеву кераміку;
  • Металокераміку;
  • Пластмасові та цільнолиті коронки;
  • Знімні та незнімні протези.
 • всі види ортодонтичних знімних та незнімних апаратів. Зуботехнічна лабораторія

Новый рисунок (97) Новый рисунок (96) Новый рисунок (95) Новый рисунок (94)

Завдяки власній лабораторії ми також отримуємо можливість підходити до протезування та імплантації індивідуально. Це дуже важливо, якщо ви хочете, щоб протези були не лише функціональними, а й естетично правильними.
У виробництві кераміки, коронок та протезів використовується сучасне європейське обладнання та матеріали. Все повністю сертифіковано та відповідає високим стандартам якості та міцності. Наші протези довговічні та надійні, можуть зазнавати серйозних навантажень і служать багато років без будь-яких проблем.
Точно опрацьовані технології виробництва, індивідуальний підхід до створення конструкцій для кожного пацієнта зробили протезну продукцію «ОРТО-МЕДІНА» однією з найкращих у Києві та Україні.

 

Завдяки точним індивідуальним розрахункам ми створюємо конструкції, які не викликають дискомфорту у пацієнтів, дозволяють вести повноцінний спосіб життя та не відмовляти собі у прийомі твердої та жорсткої їжі: фруктів, м'яса та ін.
У лабораторії працюють досвідчені фахівці, які здобули відповідну освіту. Точність та відповідальність у роботі гарантуються у кожному конкретному випадку. При цьому вартість послуг завжди залишається доступною для наших клієнтів.
Власна зуботехнічна лабораторія - це в першу можливість виконувати роботу комплексно на всіх етапах. Ортодонтія, ортопедія, імплантація та протезування виконуються повноцінно від моменту вашого звернення до медичного центру до повного завершення лікування. Якщо ви хочете, щоб вашими зубами займалися досвідчені професіонали своєї справи, а ваші зуби завжди виглядали ідеально, «ОРТО-МЕДІНА» до ваших послуг. З нами лікування та відновлення зубів відбувається швидко, ефективно та безболісно. Ваша посмішка буде чарівною. Не відкладайте вирішення питання на майбутнє. Зволікання у цьому – причина ускладнення роботи та, відповідно, підвищення вартості. Ми подбаємо про ваші зуби як ніхто інший. Звертайтесь!

Зуботехнічна лабораторія